odoslat hudbu z PC do iPhone pri Apple Music

Věnujete se hudbě nebo práci se zvukem? Hledáte správnou audio aplikaci pro MacOS X nebo iOS? Zde najdete podobně zaměřené uživatele.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, JKL

Odpovědět
Hubert_Klozig
Příspěvky: 2
Registrován: 03 črc 2015 07:59

odoslat hudbu z PC do iPhone pri Apple Music

Příspěvek od Hubert_Klozig » 03 črc 2015 08:06

Dobrý deň,

mám problém, že sa mi nedarí vložiť moja hudba z PC (keďže nie všetko na nachádza v apple music) sa mi nedá vložiť do iPhone.
Myslím, že robím všetko preto, aby som ju tam vložil (dám odoslať album do môjho iPhone, presúvam to tam manuálne), ale tá hudba sa v telefóne neobjaví. Nový iTunes mám nainštalovaný.

a ešte aj hudba, ktorú už som mal predtým v iphone, sa mi síce v itunes zobrazí, ale nedá sa vymazať.

Ďakujem

Uživatelský avatar
MartyM
Příspěvky: 542
Registrován: 25 zář 2012 16:41

Re: odoslat hudbu z PC do iPhone pri Apple Music

Příspěvek od MartyM » 03 črc 2015 17:58

no z apple music si hudbu do iphonu primo nahrat nemuzete, musite mit vlastni hudbu v sekci moje hudba a to muzete pres kabel dostat do iphonu (nebo pres wifi)
anebo vyuzitjet sluzbu apple music kdy vse co ulozite z apple music do moje hudba (at uz stazene nebo nestazene) se ojbevi automaticky v iphonu kde ovsem musi byt take zapnuty apple music

tj hudbu z apple music nejde, ale z my music by melo jit

Uživatelský avatar
kovarik22
Příspěvky: 28
Registrován: 18 zář 2013 22:48

Re: odoslat hudbu z PC do iPhone pri Apple Music

Příspěvek od kovarik22 » 05 črc 2015 00:49

tiež neviem dostať hudbu z itunes v macu do iphonu pokiaľ je zapnutá iCloud hudobná knižnica. Akonáhle ju vypnem hudbu ide z macu bezproblémov zosynchronizovať.
iPhone 11 256GB
iPad mini 16GB WiFi
Macbook Air Retina 2019
Apple TV 4K

Uživatelský avatar
Milhaus65
Příspěvky: 42
Registrován: 12 zář 2012 14:17
Bydliště: Hodonín

Re: odoslat hudbu z PC do iPhone pri Apple Music

Příspěvek od Milhaus65 » 05 črc 2015 07:08

Pridam sem svuj dotaz at nezakladam dalsi vlakno
Aktualizoval jsem iTunes i sw v iP. Zapnul music na Pc i na iP.
V iTunes mam roky hromadu hudby v mp3, koupenou i lossles. Hned na druhy den po update iTunes jsem zjistil ze mi samovolne zacaly prejmenovavat nahodne fyzicke soubory na Hdd. Vetsinou z 01-song na 01-01 song. Pri pokusu o prehrati hlasi ze pisnicku nemuz najit a nahradi cloudovym oblackem ke stazeni. Kde toto prosim vypnout ? Co to po letech zacalo delat? A jak nejlepe vratit zpet , z 8500 skladeb to mam u cca 650 v nahodnych albech. Dekuji

Uživatelský avatar
MartyM
Příspěvky: 542
Registrován: 25 zář 2012 16:41

Re: odoslat hudbu z PC do iPhone pri Apple Music

Příspěvek od MartyM » 05 črc 2015 08:36

ta sluzba se chovala zejm. pri spusteni divne, ted se to postupne stabilizuje, obavam se ze tyto pocatecni mouchy nepujde vyresit jinak nez obnovou ze zalohy
nejlip se to chova, kdyz je knihovna prazdna, proste uplne od znova,
uvazoval jsem o zaloze hudby a smazani cele library pred spustenim apple music, ale nakonec jsem tam nechal a postupne to zacina fungovat tak jak ma

Hubert_Klozig
Příspěvky: 2
Registrován: 03 črc 2015 07:59

Re: odoslat hudbu z PC do iPhone pri Apple Music

Příspěvek od Hubert_Klozig » 05 črc 2015 08:52

MartyM píše:no z apple music si hudbu do iphonu primo nahrat nemuzete, musite mit vlastni hudbu v sekci moje hudba a to muzete pres kabel dostat do iphonu (nebo pres wifi)
anebo vyuzitjet sluzbu apple music kdy vse co ulozite z apple music do moje hudba (at uz stazene nebo nestazene) se ojbevi automaticky v iphonu kde ovsem musi byt take zapnuty apple music

tj hudbu z apple music nejde, ale z my music by melo jit
no a toto je ten problem, ze ta vlastna hudba mi tam nechce sa pridat, s tou apple music mi je to jasne.
ono sa mi to ukaze, ze v my music mam tie veci albumy, ale nedaju sa mi prehrat, nie je tam moznost ani ich spustit offline atd..

viac menej sa mi da pridavat iba hudba co je v apple music offline a iphone mi neprehra nic co tam chcem dat cez kabel..

Uživatelský avatar
kovarik22
Příspěvky: 28
Registrován: 18 zář 2013 22:48

Re: odoslat hudbu z PC do iPhone pri Apple Music

Příspěvek od kovarik22 » 05 črc 2015 20:20

Hubert_Klozig píše:
MartyM píše:no z apple music si hudbu do iphonu primo nahrat nemuzete, musite mit vlastni hudbu v sekci moje hudba a to muzete pres kabel dostat do iphonu (nebo pres wifi)
anebo vyuzitjet sluzbu apple music kdy vse co ulozite z apple music do moje hudba (at uz stazene nebo nestazene) se ojbevi automaticky v iphonu kde ovsem musi byt take zapnuty apple music

tj hudbu z apple music nejde, ale z my music by melo jit
no a toto je ten problem, ze ta vlastna hudba mi tam nechce sa pridat, s tou apple music mi je to jasne.
ono sa mi to ukaze, ze v my music mam tie veci albumy, ale nedaju sa mi prehrat, nie je tam moznost ani ich spustit offline atd..

viac menej sa mi da pridavat iba hudba co je v apple music offline a iphone mi neprehra nic co tam chcem dat cez kabel..
Presne to isté u mňa. Jedine keď vypnem icloud knižnicu tak hudba ide dostať do iphonu po kabli bezproblémov. Akonáhle je icloud knižnica zapnutá, tak jediná možnosť ako dostať hudbu z macu do iphonu, je stiahuť ju v iphone z cloudu. Lenže problém je, že kým mi z macu nahrá všetky skladby do cloudu, tak to potrvá možno aj tri dni. Tento krok Applu nechápem.
Přílohy
Snímka obrazovky 2015-07-05 o 21.21.51.png
namiesto možnosti synchronizácie albumov, interpretov, playlistov atd., tam mám teraz toto
Snímka obrazovky 2015-07-05 o 21.27.52.png
ale chcem tam mať toto
IMG_2355.jpg
a preto musím vypnúť toto a tým pádom hudbu už nebudem mať v cloude a neviem si ukladať piesne na offline počúvanie
iPhone 11 256GB
iPad mini 16GB WiFi
Macbook Air Retina 2019
Apple TV 4K

iMattes
Příspěvky: 177
Registrován: 15 lis 2012 15:36

odoslat hudbu z PC do iPhone pri Apple Music

Příspěvek od iMattes » 06 črc 2015 16:07

Zdravím,

už to někdo vyřešil jak si mám přenést hudbu již staženou v iTunes v Macu při zaplém iTunes Radio iCloud do svého iPhonu aniž bych tu hudbu musel stahovat opět přes wi-fi do něj? Mám dost pomalý internet a kabel mi příjde lepší cesta :D A jak dám odeslat do iPhone tak se mi to tam taky neoběví..tak někdo komu to jde? :) Díky :)

Koby
Příspěvky: 210
Registrován: 12 bře 2015 19:49

Re: odoslat hudbu z PC do iPhone pri Apple Music

Příspěvek od Koby » 19 črc 2015 21:46

zdravím,

tak dnes jsem vastně zjistil, o čem asi Apple music je. POužíval jsem do ted jen služby Connect - vlastně spotify. Včera jsem si všimnul, že když dám srdíčko v iphonu u alba puštěnýho z Connectu tak se mi přidá da Moje hudba - jak chytrý. Ale jen se udělá asi odkaz ne? Nestáhne se mi to do paměti... ?

Dneska jsem si chtěl vyměnit hudbu v iphone přes itunes a neni šance. Prostě ručně nejdou alba vybrat, musel bych vypnout do sdílení na icloud.

Problém je, že v telefonu nevidím zdaleka všechno co mám uložený v itunes v počítači. Co s tím?

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: odoslat hudbu z PC do iPhone pri Apple Music

Příspěvek od Hajnejch » 19 črc 2015 22:26

Buď používáte Apple music a posloucháte on-line popřípadě of-line nebo máte svojí lokální muziku kterou si nahrajete do mobilu. Kombinace není možná. Takže máte na výběr, Apple music nebo svojí muziku a Spotify nebo podobnou službu.

Koby
Příspěvky: 210
Registrován: 12 bře 2015 19:49

Re: odoslat hudbu z PC do iPhone pri Apple Music

Příspěvek od Koby » 19 črc 2015 22:31

Co znamená posloucháte online nebo offline? Přes apple music jedině online ne?

Zdá se mi zatím, že mnou zakoupená hudba na itunes store je fyzicky opravdu v telefonu, je to tak?

A druhá věc, po přehrátí nějakýho alba přes wifi to pak taky hraje i bez internetu ne? Vypadá to tak, názv skladeb zesvětlali a hraje to i pokud wifinu vypnu - streamování přes data mám vyplé.

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: odoslat hudbu z PC do iPhone pri Apple Music

Příspěvek od Hajnejch » 19 črc 2015 22:46

Jde to si stáhnout muziku i off-line pro poslech později ale je tam DRM ochrana tak si jí přehrajete pouze na tom zařízení na kterém byla stažená.

Více zde https://www.apple.com/cz/music/membership/

Koby
Příspěvky: 210
Registrován: 12 bře 2015 19:49

Re: odoslat hudbu z PC do iPhone pri Apple Music

Příspěvek od Koby » 21 črc 2015 12:02

OK diky. A ta hudba streamovana je ve stejné kvalitě jako zakoupena na iTunes?

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: odoslat hudbu z PC do iPhone pri Apple Music

Příspěvek od Hajnejch » 21 črc 2015 18:28

Ano, je to stejná kvalita.

arab
Příspěvky: 63
Registrován: 06 led 2015 19:50

Re: odoslat hudbu z PC do iPhone pri Apple Music

Příspěvek od arab » 22 črc 2015 07:50

Zdravím,
trochu se tady ten problém naznačil, ale musím se optat ještě jednou. Používám Apple music na Macu a na iPhonu.
Nejdříve jsem si na iPhonu přidal pár písniček do Mojí hudby, poté i zpřístupnil i pro poslech offline. Pak jsem připojil telefon k macu a provedla se synchronizace, takže na macu v "moje hudba" jsem viděl ty písničky, které jsem si stáhl na telefonu. Samozřejmě nebyly v macu stažené, ale byly tam...

Problém ale je, že když si stáhnu něco na macu, zpřístupním pro poslech offline, tak do iPhonu se mi to nedostane. Nevíte někdo co s tím?


EDIT: Tak jsem na to přišel, na iphonu jsem měl zaškrtnutou volbu HUDBA DOSTUPNÁ OFFLINE. Proto se mi zobrazovalo to, co už bylo stažené. Přišel jsem tím ale i na novej problém, když toto zapnuté nemám, jde nějak poznat, které skladby nejsou stažené pro poslech offline? Na macu v iTunes je obláček, kde hned vidím jaká skladba není zpřístupněná pro offline poslech, na iPhonu nic takového nevidím. Děkuji za rady! :))

Koby
Příspěvky: 210
Registrován: 12 bře 2015 19:49

Re: odoslat hudbu z PC do iPhone pri Apple Music

Příspěvek od Koby » 22 črc 2015 16:30

Famtex píše:Ano, je to stejná kvalita.
Díky, to mi pak nějak uniká proč platit za každý album, když můžu mít všechno za 150 měsíčně... Chudák hudební průmysl :-(

Uživatelský avatar
capekfilip
Příspěvky: 430
Registrován: 30 črc 2012 15:02
Kontaktovat uživatele:

Re: odoslat hudbu z PC do iPhone pri Apple Music

Příspěvek od capekfilip » 22 črc 2015 16:37

Ale jakmile přestanete platit o vše přijdete. Pokud si album koupíte klasicky, je už navždy vaše.

Uživatelský avatar
Milhaus65
Příspěvky: 42
Registrován: 12 zář 2012 14:17
Bydliště: Hodonín

Re: odoslat hudbu z PC do iPhone pri Apple Music

Příspěvek od Milhaus65 » 05 srp 2015 20:22

Zdravím,
mam v iphone i iTunes zapnutou music i Cloud.
Mezi tímto funguje perfektně hodnocení hudby a srdíčka. ohodnotím v iPhone do pár vteřin vidim v iTunes.
Co zlobí je počet přehrátí. v iTunes OK, v iPhonu je to jak kdy. pustím celou písničku v iPhone a většinou se přehrátí v iTunes nezaznamená. Ani po sync kabelem se nepřenese.
Je chyba jen u mě ?

Odpovědět