Itunes Match a apple music

Věnujete se hudbě nebo práci se zvukem? Hledáte správnou audio aplikaci pro MacOS X nebo iOS? Zde najdete podobně zaměřené uživatele.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, JKL

Odpovědět
hbml
Příspěvky: 77
Registrován: 03 úno 2013 17:46

Itunes Match a apple music

Příspěvek od hbml » 06 črc 2015 11:44

Ahoj mam par dotazu, tak snad mi nekdo dokaze odpovedet,
platim si match... musim pridat spravnou pisnicku spravnej cas aby doslo k nahrazeni skladby, stava se mi, ze mnoho hudby hlavne ceske se nenahradi, na internetu je plno zakoupenych souboru a taky je to nenahradi kolikrat...nekdy pomuze zkratit nebo dat na horsi kvalitu a nekdy vubec nic a zustane proste odeslano
Nejaka rada co s tim?

Dale k poznatkum o apple music, diky apple music mi jde nahradit vic muziky nez driv slo, ale mam problem s nactenim grafiky alba nechce ji to nacist nechapu proc, dale jsem zjistil ze pokud si pridam apple music do moji hudby a pridam album v mp3 nahradi se to apple music album, ale album zustane v m4p formatu, mam takovy pocit, ze po skonceni zkusebni doby mi soubory nepujdou...prehrat...co myslite? Nekdy se to nahradi zcela normalne do m4a...a nenahrazuje to apple music, nechapu to

Lze stahnout i mnoho souboru m4v s videem...ale nejdou nikde spustit urcite budou take zakodovane ze?

Nejake vase poznatky?

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Itunes Match a apple music

Příspěvek od Hajnejch » 06 črc 2015 11:58

Ano, m4p je s DRM ochranou, takže po skončení předplatného si nic nepřehrajete. Musel by jste mít soubory v m4a ty jsou bez DRM. Vše co si stáhnete z Apple music přehrajete jen na těch zařízeních které používají stejné ID a jsou zaregistrována na iCloudu na vašem účtu. Nebo používat rodinný účet a tam je možnost mít 6 lidí. Podmínkou je mít zprovozněné Rodinné sdílení a ty lidičkové musí být totožní v obouch službách.

Orxion
Příspěvky: 133
Registrován: 31 črc 2012 11:55
Bydliště: Zlín

Re: Itunes Match a apple music

Příspěvek od Orxion » 27 zář 2015 23:57

k tomuhle tématu, bych měl taky dotaz .. postupně mě začínají mizet (vlastně už zmizela) většina hudby co jsem si přes itunes match (IM) uložil a nashromáždil, a protože byla v IM, tak jsem neměl potřebu je skladovat, nebo zálohovat. Ale teď s příchodem Apple Music (AM) to začalo haprovat a teď když jsem přešl na nový MBP, tak najednou zírám, že spousta věcí je pryč ..

mám poslední verzy itunes, AM, funguje skvěle, ale nikde v menu nemůžu najít IM - je zaplacené, ale prostě ho nikde nevidím, a většinu věcí co jsem přes IM zálohoval, je prostě fuč

má někdo podobné zkušenosti? co s tím? dík

Odpovědět