Apple music-dálkové ovládání

Věnujete se hudbě nebo práci se zvukem? Hledáte správnou audio aplikaci pro MacOS X nebo iOS? Zde najdete podobně zaměřené uživatele.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, JKL

Odpovědět
sarga
Příspěvky: 64
Registrován: 01 srp 2012 14:21

Apple music-dálkové ovládání

Příspěvek od sarga » 21 pro 2015 19:06

Tak mám 2 dny Apple music a zatím rozpaky. Možná je to začátečnickými chybami, nevím. Mám prosím Vás dotazy:
-jde mi v knihovně hudby rozlišit moje hudba a hudba z Apple music? Připadá mi, že za chvíli tam bude obrovský zmatek.
-mám ve zvyku si na jednom macovi připojeném k zesilovači pouštět hudbu a jiným z vedlejšího prostoru, přehrávání ovládat.Rdio to umělo perfektně i graficky a snad i Spotify to umí. Je to celkem pro mě důležité, starší receiver mi více nedovolí. Zkoušel jsem vše, na nic jsem nepřišel.
-nejdou někde nastavit velikost fontů písma? Je to na mě hrozně malé. Přitom všede hrozně místa, samé díry..Třeba rádio interpreta nahoře..to je děs. A to mám 17"..
-co mi shází tak v Rdiu si člověk mohl zvolit radio umělce více či méně objevné. Anebo jenom jeho samostatné. Tady ni není..
No zůstanu asi u Spotify, i tak zvuková kvalita je u prémium skoro jako u Spotify free.

sarga
Příspěvky: 64
Registrován: 01 srp 2012 14:21

Re: Apple music-dálkové ovládání

Příspěvek od sarga » 22 pro 2015 12:35

Tak ohledně dálky jsem nenašel nic. Nevěřím, že by to pro Apple byla taková věda. Jenže oni si jdou vlastní cestou. Však to známe..Teď jsem si předplatil na 3 měsíce Spotify za 6,-eur, nemám na to nervy, pořád běhat od jednoho počítače k druhému..
Ve Spotify to šlape ůplně v pohodě, Mac v jedné místnosti je ovládán mac mini ve vedlejší místnosti. To samé ipad, iphon. Ten je zrovna parádní, dělá to dojem luxusního dálkového ovládání.Tak tolik k dálce.

Odpovědět