iTunes Match - po cca 1 roce znova obnovení předplatného

Věnujete se hudbě nebo práci se zvukem? Hledáte správnou audio aplikaci pro MacOS X nebo iOS? Zde najdete podobně zaměřené uživatele.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, JKL

Odpovědět
Petr8020
Příspěvky: 130
Registrován: 30 črc 2012 17:17

iTunes Match - po cca 1 roce znova obnovení předplatného

Příspěvek od Petr8020 » 19 říj 2017 18:51

Ahoj..
Chtěl bych se zeptat na iTunes Match a jak dlouho trvá než smaže moji knihovnu, když jsem vynechal předplatné z důvodu nepoužívání..
Teď by se mi znova hodil, tak jsem zaplatil a nejprve se mi moje dřívější databáze zobrazila (na macu) ale nešla spustit jediná písnička, nešlo ani stáhnout do offline.
Zkusil jsem tedy v nastavení vypnout a zapnout hudební knihovnu na iCloud a restartovat iTunes. Knihovna úplně zmizela.. zůstalo jen jedno album co jsem si někdy před x lety kupoval v iTunes store
Může někdo poradit co s tím? Nejhorší je, že jsem si svou knihovnu nikde nazálohoval.. spoléhal jsem na iCloud a že se mi to po zaplacení znova obnoví :-/

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: iTunes Match - po cca 1 roce znova obnovení předplatného

Příspěvek od Mironet » 20 říj 2017 05:18

Tipoval bych, že to co jste zahlédl byl jen otisk dátabaze z cache paměti buď z vašeho počítače nebo ze serverů Apple, ale data samotná jsou už nejspíš dávno pryč. Proč by je měl Apple pro vás uchovávat když jste zrušil předplatné? A bez zálohy spoléhat na to, že mi někdo zadarmo bude uchovávat moje data? To je opravdu zvláštní úvaha.

Petr8020
Příspěvky: 130
Registrován: 30 črc 2012 17:17

Re: iTunes Match - po cca 1 roce znova obnovení předplatného

Příspěvek od Petr8020 » 20 říj 2017 06:53

To chápu, ale mám pocit, že jsem dříve někde četl informaci o tom že po zrušení zůstane celá knihova v cloudu a po opětovném obnovení předplatného bude opět přístupná.. proto se ptám jak dlouho a nebo jestli někdo neví víc

Odpovědět