iPhone 6S (64GB) - zahlcen?vytuhlý?nereaguje?

Máte osobní zkušenost s Apple produktem nebo příslušenstvím a chcete se o ni podělit s ostatními? Napište svojí uživatelskou recenzi a publikujte ji zde

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hallfdann
Příspěvky: 73
Registrován: 12 srp 2012 21:58

iPhone 6S (64GB) - zahlcen?vytuhlý?nereaguje?

Příspěvek od Hallfdann » 08 pro 2015 23:42

Za poslední dva dny - dvakrát.

To jsem šel takhle spát, že si zchecknu AppStore a ty internety, když se to stalo. Všim jsem si že mi AppStore nenačítá obrázky, všude jen šedý obdélníky. Takže kill app process. I přesto bez úzpěchu, pořád šedo. Tak jsem se na to vybod a šel podívat na email. Tam byly nějaký nepřečtený emaily ještě z toho dne, přičemž jeden obsahoval odkazy na zajímavý gadgety (asi 9to5 mac specials).
Klikám klikám na link, klikám dál nic se neděje - Safari chrní nebo co?

Kill da bastard! Restart appky Emailu, klasika jako s AppStorem. Nic.
Mno tohle.
Tak jsem si říkal, že půjdu mrknout do nastavení na připojení. Protože jsem si vzpomněl, že mám stále zapnutý mobilní data, tak jestli se to nesnaží zas sosat přes ten Edge, jak to bylo v předešlých iOS.
No..klikám na nastavení...no nebudete mi věřit, ALE ZAS NIC.
Taky jsem si všiml, že zádíčka pěkně topí..mno.

USE THE FORCE he said.
Tak jsem teda použil sílu. I přesto že jsem opravdu jeden ze 15 000 Jedi v ČR (nebo kolik nás sečetli v 2011) tak mi byla síla prd platná.
Tak jsem obratem použil sílu na 2 tlačítka zároveň a to už mu ukázalo kdo je tu pán.
A pak už poslouchal..

----
Dnes to zas zkusil šmejd jeden.

Zrovna jsem se chystal na kutě, když to přišlo.
Brouzdal jsem v Apple Music když nějak písničky přestaly hrát....Twitter přestal odesílat twíty o tom jak mi Apple Music přestalo hrát...
To jsem už dávno zapomněl co se stalo včera. Tak jsem šel kliknout na nastavení protože jsem nechal zaplý mobilní data....
A tady už jsem si vzpomněl, když jsem v kuse klikal na to Nastavení, který se nechtělo zapnout.

A tak jsem to natočil.

https://vimeo.com/148283921
---

Marně jsem se snažil přijít na to co jsem udělal stejnýho jako včera před tím seknutím.
Koukám po pokoji kdo za to může. HA! Apple Watch!!
To samý včera!

Na iPhonu jsem si naházel nějaký písničky do playlistu.
Hodil AppleWatch nabíjet, aby se tam písničky nahrály.
Zapnu Appku na iPhonu abych viděl kolik je % nahráto.
A dead-lock!
iPhone se snaží syncovat playlist s písničkama načež zjistí, že né všecky jsou stáhnutý offline, začne je stahovat a stahování se sekne. Nic to nedělá třeba 10 minut 0% stažení byť jedný písničky.

Načež to stahování stopnu. Jdu do playlistu a manuálně dám stáhnout...
Nic.
Přehrát song. Nehraje.
Twitter neodesílá že mi to nehraje...
Nastavení nejde
nic nejde.
Akorát kladívko mi jde naproti...

Hope not to be continued....
Awww maaan!

skyppy2000
Příspěvky: 534
Registrován: 23 pro 2014 10:35
Bydliště: Cabo de Gata, Almería, Andalusia, Spain

Re: iPhone 6S (64GB) - zahlcen?vytuhlý?nereaguje?

Příspěvek od skyppy2000 » 13 úno 2016 13:56

Když to tak pročítám ty problémy s 6S, tak jsem rád, že jsem neudělal tu chybu a nevyměnil jsem svůj zlatý IP 5S za tenhle krám... Byť nápinky k výměně zs 6S tam díky těm inovacím byly fakt velké, ale říkal jsem si, tak ještě počkej a zatim sleduj jak se IP 6S chová...
Poté co jsem postupem času přečetl několik těch uživatelských recenzí, včetně té Vaší, tak mě nákup IP 6S odrazuje...
Nechám si své už docela starší, ale stále nejlepší 5Sko. Když vlastně vyšla šestka, tak jsem jí ani nechtěl měnit z jednoho důvodu - nebylo proč ho měnit, nic inovativního tam za ty peníze nebylo...
iMac 5K - 27'' (2020) - 3,6 GHz Intel Core i9 - 128 GB 2666 MHz DDR4 - Radeon Pro 5500 XT 8 GB - 4 TB SSD

Macbook Pro 16" - 2,3 GHz Intel Core i9 - 64 GB 2666 MHz DDR4 - AMD Radeon Pro 5500M 8 GB GDDR6 - 8 TB SSD

iPhone 13 Pro 256 Mountain Blue

furry
Příspěvky: 4
Registrován: 30 kvě 2015 11:52

Re: iPhone 6S (64GB) - zahlcen?vytuhlý?nereaguje?

Příspěvek od furry » 14 úno 2016 19:32

Já jsem svůj 5s za 6s vyměnil a rozhodně nelituji. Spíše naopak, už bych se zpět k 5s nevrátil. Žádné problémy nemám.

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Re: iPhone 6S (64GB) - zahlcen?vytuhlý?nereaguje?

Příspěvek od Honza.Mac » 14 úno 2016 19:47

Já jsem taky svůj 5s vyměnil za 6s a nemám žádný z uváděných problémů ... A už bych neměnil ...
Většinu problémů si způsobují uživatelé sami !!!
Například tím, že do nového obnoví ze staré zálohy !!! Tím si natáhne plno balastu a s*aček a pak má telefon zavšivenej ...
A taky je to o korektním odebírání nepotřebných aplikací.
Zase pokus o vyvolání flame a doufám že ten týpek to kladivo použil, nejdřív na telefon a pak na svou hlavu ....
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

Zeggjk
Příspěvky: 836
Registrován: 15 bře 2013 11:17
Bydliště: Děčín

Re: iPhone 6S (64GB) - zahlcen?vytuhlý?nereaguje?

Příspěvek od Zeggjk » 16 úno 2016 20:09

Honza.Mac píše:Většinu problémů si způsobují uživatelé sami !!!
Například tím, že do nového obnoví ze staré zálohy !!!
Vidíte a já začínal na 3G, když jsem ho poslal dál a koupil si 4S, tak jsem přes iTunes obnovil zálohu z 3G. Když jsem pak opustil 4S a pořídil si iPhone 6 tak jsem ho obnovil z iCloud zálohy co mi udělala moje 4S. Takže ve své šestce najdu klidně i SMSky z roku 2008 :-)

Takže vždy obnova ze zálohy ze starého iphonu - problémy žádné
iPhone 15 pro 128GB
Macbook Pro 14" 2021 M1 Pro, 512GB SSD, 16GB RAM
Mac mini 2014, Intel i5 1,4GHz, 250GB SSD, 4 GB RAM
AW Nike+ Series 4 GPS 44mm
Apple TV 4K

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

iPhone 6S (64GB) - zahlcen?vytuhlý?nereaguje?

Příspěvek od Honza.Mac » 16 úno 2016 20:53

Zeggjk píše: Takže ve své šestce najdu klidně i SMSky z roku 2008 :-)
Takže vždy obnova ze zálohy ze starého iphonu - problémy žádné
Já mám sms z roku 2006 .... (přes mobiletrans zálohované extra)
A vždy každý nový kus iPhone jako nový a aplikace doinstaluji - žádný problém nemám.
Jenže ti mladí asi z návalu euforie z nové iHračky na počátku instalují cokoli ...
Takže telefon plný balastu a zbytků a pokud to obnoví telefon se jim seká zase ...
Ale to de věkem, až budou zálohovat fční telefon s vytříděnými aplikacemi (co fakt používám) tak nechť obnovuje ....
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

Odpovědět