Apple care u MBP

Vše co se týká záručních i pozáručních oprav Apple produktů.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
plva
Příspěvky: 39
Registrován: 03 črc 2015 19:57

Apple care u MBP

Příspěvek od plva » 16 říj 2017 12:14

Ahoj, mám dotaz ohledně Apple care protection plan. Známý mi nabízí MBP 15" 2017, který vyhrál a nemá k němu doklad na záruku. Je tedy jen na sériové číslo. Lze dokoupit Apple care protection plan třeba na Ebay z UK a bez problému tam tento MBP zaregistrovat? Není tam nějaký problém se zeměmi, že bych potom třeba MBP musel posílat do UK nebo tak?

Díky moc.

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Apple care u MBP

Příspěvek od SteveJSF » 16 říj 2017 13:14

Se zeměmi problém není a určitě se to vyplatí. Pro jistotu si zavolej na Apple podporu, jaké jsou podmínky k zaregistrování, je tam nějaká doba od nákupu, ale už nevím přesně. Oni ti ověří sériové číslo a řeknou ti co a jak.

plva
Příspěvky: 39
Registrován: 03 črc 2015 19:57

Re: Apple care u MBP

Příspěvek od plva » 16 říj 2017 13:18

Díky za reakci, ještě jsem pročetl fórum a mělo by to být bez problému. Na Applu píšou, že to lze koupit do jednoho roku. Ještě mám dva dotazy:

- není problém v případě registrace Apple care nebo při uplatnění záruky, že k tomu nebudu mít doklad o koupi?
- Apple care je teda na 3 roky od nákupu. Má to stejnou funkci jako roční záruka na sériové číslo? Tj. že v případě vady to autorizovaný servis všechno zdarma opraví?

Díky.

Layo
Příspěvky: 389
Registrován: 29 dub 2013 19:28

Re: Apple care u MBP

Příspěvek od Layo » 16 říj 2017 14:10

V servisu když to vysvětlíš, tak problém nejspíš mít nebudeš, při nejhořším to dovezeš do Drážďan.

Je to úplně normální záruka, akorát prostě ne všude mají ze zákona 2 roky, proto AC.

plva
Příspěvky: 39
Registrován: 03 črc 2015 19:57

Re: Apple care u MBP

Příspěvek od plva » 16 říj 2017 19:04

Díky za odpovědi. Volal jsem na infolinku Applu, ženská trochu zmatená, ale prý by mělo stačit jenom sériové číslo.

Odpovědět