iPhone X dojmy, pojmy, názory

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone X dojmy, pojmy, názory

Příspěvek od rony » 11 pro 2017 20:14

pohodovy prechod. je to lahsie ako myslis.

pre mna bol na pozeranie 6s malicky tak som mal 6splus a nasledne Xinu. Zvykol som si hned.
Aj na to,ze obcas bol fajn mat trosku sirsiu obrazovku ale uz si na to ani nespomeniem.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: iPhone X dojmy, pojmy, názory

Příspěvek od sallvator » 13 pro 2017 08:48

Tak po prvním dni s Xkem po několika letech s Plusekm mužu říct že paráda! Na Plusko a jeho velikost sem zapoměl asi za 30 minut. A ted když vemu plusko je hrozné :-D tlustej buřt a hrozně krátké. A ten rameček, nikdy mi nevadil a ted ho strašně vnímám.

Jinak xko Gesta paradní, faceID paradní zatím bez zavahaní, a ten fotak? Překvapilo mě že tak 95% appek co sem používal už má optimalizaci. Zartím neuvěřitelná spokojenost.

Vynechal jsem 7 gen, jdu z 6Splus a to mi ještě umocnuje ten upgrade, vždy sem šel hned po roce z 4s na 5, 5s, 6, 6S. To vynechání se vyplatilo a ted si X užívám ještě víc. Další faktor je že na 6S už mi blblo spoustu věcí a tak si užívám i věci jako funkční sluchátko a baterku co drží :-D

Uživatelský avatar
Gngngn
Příspěvky: 104
Registrován: 05 zář 2012 23:43

Re: iPhone X dojmy, pojmy, názory

Příspěvek od Gngngn » 14 pro 2017 00:02

Dotaz: objevuji se vam take pri snizenem jasu a apple default iphone x tapete (ta barevna naruzovela dynamicka) divne jakoby fleky? Docela me to dere! Kdyz je snizeny jas a face id nezafunguje a hodi me to zadani kodu, objevi se mi v levem hornim rohu misto ruzove barvy flek. Printscreen mam, ale na plnem jasu neni videt. Je to vlastnost displeje? Dan za OLed? Nerozumim:-/


Sent from my iPhone using Tapatalk

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: iPhone X dojmy, pojmy, názory

Příspěvek od mberdych » 14 pro 2017 05:59

Nevím jak to vypadá, ale různé fleky byly pro amoled dříve typické. Sám jsem si u svého ničeho nevšiml.

Uživatelský avatar
Gngngn
Příspěvky: 104
Registrován: 05 zář 2012 23:43

Re: iPhone X dojmy, pojmy, názory

Příspěvek od Gngngn » 14 pro 2017 07:24

Jj, je to asi normalni! Na zahranicnich forech se to resi. Zkratka pri snizenem jasu a pretahovani listy pri odemykani se muzou nektery obzvlast syty barvy zmenit na rozplizlej flek. Tzn. nejspis vlastnost displeje nez vada... doufam:)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odpovědět