Magic Mouse - odpojuje se

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
rhinos
Příspěvky: 217
Registrován: 20 pro 2013 09:54

Magic Mouse - odpojuje se

Příspěvek od rhinos » 26 lis 2018 10:19

Mám MM1 a teď se neustále odpojuje.
Nestalo se to nekomu a je to opravitelne nebo koupit novou asi teda MM2?
Iphone12ProMax/AW6/Ipad mini2/Ipad Air2/Macbook Pro Retina 15"

Hnata
Příspěvky: 348
Registrován: 21 led 2015 09:43

Re: Magic Mouse - odpojuje se

Příspěvek od Hnata » 26 lis 2018 10:46

první nápady: zkontrolujte baterku :-) a taky počet připojených bluetooth věcí k macu - mě se totiž stávalo, že když jsem měl připojený telefon, klávesnici, myš a ještě airpods, tak už MB Air nezvládal a odpojoval mi právě myš ...

rhinos
Příspěvky: 217
Registrován: 20 pro 2013 09:54

Re: Magic Mouse - odpojuje se

Příspěvek od rhinos » 26 lis 2018 10:59

mam pripojenou jen MM a baterky jsou zkousel ruzny. Ale pouzivam nabijeci enelop co mam v blesku a jsou OK
Iphone12ProMax/AW6/Ipad mini2/Ipad Air2/Macbook Pro Retina 15"

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Magic Mouse - odpojuje se

Příspěvek od rony » 26 lis 2018 12:45

MM su citlive na typ nabijacich baterii. Presnejsie na kapacitu. Mozes si to overit tak, ze tam das jednorazove alkalicke, ak odpajanie prestane, tak bohuzial musis najst nabijacie s vyssou kapacitou. Ja som natrafil na take, len casom uz ich nebolo dostat a tak tam rvem lacne alkalicke.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

rhinos
Příspěvky: 217
Registrován: 20 pro 2013 09:54

Re: Magic Mouse - odpojuje se

Příspěvek od rhinos » 26 lis 2018 13:27

ale doted to fungovalo s jakoukoliv baterkou a zaclo to ze dne na den. MM mam tak dva roky
Iphone12ProMax/AW6/Ipad mini2/Ipad Air2/Macbook Pro Retina 15"

brant
Příspěvky: 2
Registrován: 02 říj 2017 13:24

Re: Magic Mouse - odpojuje se

Příspěvek od brant » 01 pro 2018 22:40

ahoj, řeším stejný problém s MagicMouse 2, koupil jsem MacBook Pro 2018 (15") a od té doby se mě MagicMouse 2 náhodně odpojuje. Používal jsem jí předtím rok s MacBook Pro 2013 a nikdy žádný problém nebyl. Řešil jsem to s podporou Apple a jediné co zkoušeli byl reset smc controlleru což nepomohlo. Googlil jsem a našel stejné problémy, třeba tady https://apple.stackexchange.com/questio ... k-pro-2018 dokonce píše že vyměnil MacBook a problém stále stejný. Já zkusím vyreklamovat myš a uvidím co se bude dít, ale obávám se že je problém někde u Apple protože na stejném MacBooku pokud připojím Microsoft Sculpt Mouse přez bluetooth funguje naprosto bez problémů...

rhinos
Příspěvky: 217
Registrován: 20 pro 2013 09:54

Re: Magic Mouse - odpojuje se

Příspěvek od rhinos » 02 pro 2018 00:13

zrovna dnes jsem ji vytahl. Pripojila se a drzela ale pro zmenu nefunguje scrollování tak nevím

edit: tak teď i scrolluje. Tak uvidím jestli to vydrží
Iphone12ProMax/AW6/Ipad mini2/Ipad Air2/Macbook Pro Retina 15"

Atrej
Příspěvky: 348
Registrován: 10 zář 2012 15:51
Bydliště: Ostrava - Zábřeh !!!

Re: Magic Mouse - odpojuje se

Příspěvek od Atrej » 20 led 2019 20:55

Já jsem teďka řešil stejný problém, používám baterie Eneloop (bílé a černé), nejdříve jsem používal bílé a myš se odpojovala, tak jsem zkoušel jinou MM a odpojovala se taky, tak jsem vyzkoušel vyměnit bílé za černé a odpojovalo se to taky, tak jsem je dal nabít a stále se to odpojovalo, pak jsem resetoval Macbook a najednou už to nedělá. Každopádně musím říct, že v tomto směru je MM v podstatě zmetek, protože u myši Logitech M705, kterou používám tak osm let se to stalo tak dvakrát za celou dobu, ale MM se mi odpojovala třeba i desetkrát za den.
aa

Odpovědět