iPhone X vs iPhone XS

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
shapekacik
Příspěvky: 11
Registrován: 12 bře 2018 17:37

iPhone X vs iPhone XS

Příspěvek od shapekacik » 16 led 2019 12:46

Ahoj všem, zvažuji koupi iPhonu X. Doporučili byste mi ho? Vím, že vyšly nové iPhony, ale zajímal by mne, jestli výkon u X bude stačit a display při porovnání s novými např. s iPhonem XS. Také jaký má iPhone X fotoaparát? Co se tedy iPhonu X týče, zajímá mě výkon, fotoaparát a kvalita displaye oproti nové generaci XS.

Děkuji moc za radu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: iPhone X vs iPhone XS

Příspěvek od mberdych » 16 led 2019 16:20

Xs fotí o dost lépe, jestli je to problém záleží na tobě, ale rozdíl je dost velký. Rychlost, displej žádný zásadní rozdíl. Co je pro mě nejvíc vidět je baterie, Xs je na tom opravdu výrazně lépe.

Uživatelský avatar
Roclinka
Příspěvky: 106
Registrován: 14 říj 2018 15:39

Re: iPhone X vs iPhone XS

Příspěvek od Roclinka » 16 led 2019 21:21

Jestli tě zajima muj nazor tak tady je. Mame doma oba. iPhone X jsem mel hned od uvedeni na trh a vymenil jsem ho za XS hned jak se zacal prodavat a to jen protoze jsem potreboval dual sim.
Prvni dojem na XS? Na prdel jsem si nesednul. Nevidel jsem zadny rozdil a to jsem hnidopich. Vzhled, vykon a sviznost systemu je srovnatelna. Fotak je na XS lepsi ale to musis opravdu porovnat dve fotky vedle sebe. Kazdopadne opet to neni nic proc prechazet z X na XS.
Jestli nepotrebujes eSim tak klidne do X jdi. Usetris hromadu penez a budes stejne spokojeny jako s XS.
 iPhone 11 Pro
 iMac 5K - 27'' 5K
 iPhone 13 Pro
 Apple Watch 4
 iMac 24 M1
 Apple Watch 7
 iPhone 15 Pro
 Apple Studi M1 Max
 Apple Studio Display
 iPad Pro M2

Tattoomaen
Příspěvky: 8
Registrován: 22 pro 2018 10:14
Bydliště: Praha

Re: iPhone X vs iPhone XS

Příspěvek od Tattoomaen » 17 led 2019 22:02

Já mám a denně používám iphone X i XS. Rychlost je u obou telefonů při mém používání naprosto stejná, u displeje nevidím žádný rozdíl mezi telefony. Baterku má lepší XS, ale to je taky dáno tím, že X je o rok starší. Foťák při dobrých světelných podmínkách je stejnej, při špatných fotí XS líp. Pokud nepotřebuješ dualsim a nebo 512GB pamět, tak kup X

Odpovědět