Notifikace iPhone X / XS - whatsapp apod..

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, hynecheck, pueblaa, Brozik, pekros

Odpovědět
Kikan159
Příspěvky: 5
Registrován: 09 čer 2015 19:28

Notifikace iPhone X / XS - whatsapp apod..

Příspěvek od Kikan159 » 29 kvě 2019 08:04

Ahoj všem,
chtěl bych se ujistit, zdali má někdo stejný problém jako já.. :-)
Mám iPhone XS ( dříve X ) a projevovalo se myslím stejně...

Oč jde? :-)

Mám v telefonu zapnutý všechny notifikace a povolený náhledy POUZE při odemčení. To znamená, že pokud mi někdo napíše například na whatsapp, tak se mi zobrazí na uzamčené obrazovce pouze ikona whatsappu a že mám oznámení - standartně tedy nevidím text zprávy a ani kdo mi psal. Stejně tak by to mělo fungovat na FB, imassage apod..

U mě je však problém, že to takto funguje pouze pár hodin po zapnutí telefonu. Pokud se telefon vypne nebo se například restartuje po aktualizaci iOS, tak mi všechno funguje dle popisu víše ( a asi tak jak by mělo ), ale po nějaké době ( několik hodin ) mi notifikace neskrývají odesílatele.

Takže mi přijde zpráva například na whatsapp a já vidím kdo jí psal ( ale bez textu ), stejně tak všechny ostatní komunikátory. V nastavení se samozřejmě nic neměnilo.

Není to nic co by mi nějak vadilo, ale spíše by mě zajímalo jestli je chyba v iOS a dělá to více lidem nebo je to někde v telefonu.

PS: jenom doplním, že při přechodu na XS jsem obnovoval z iCloudu, není tedy možné aby se tato chyba přenesla při obnově z iTunes :-)

Díky za info :-)

Odpovědět