iCloud pro windows - server přestal reagovat

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
elias.grodin
Příspěvky: 1
Registrován: 08 srp 2019 07:10

iCloud pro windows - server přestal reagovat

Příspěvek od elias.grodin » 08 srp 2019 07:21

Dobrý den, má PC s WIN 7, office 2010 a nainstalovaný iCloud pro windows. Ještě do minulého týdne mi bez problému fungovala synchronizace outlooku (kontakty, kalendář, úkoly). V pondělí přestala synchronizace fungovat, takže jsem se problém rozhodl vyřešit odhlášením se z icloudu a znouvu se přihlásit. Jenže pak už snchronizace neproběhla pač mi to hlási: Instalaci se nepodařilo spustit, protože iCloude server přestal reagovat.
Zkoušel jsem ICloud odinstalovat, znovu nainstalovat, restartovat, nainstalvoat starší verzi, vrátit PC přes bod obnovy a pořád nic ... neřěšil v poslední době někdo něco podobného?

Odpovědět