Magic mouse - problém s připojením

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Oskar Blecha
Příspěvky: 2
Registrován: 30 říj 2019 07:53

Magic mouse - problém s připojením

Příspěvek od Oskar Blecha » 30 říj 2019 08:03

Ahoj, mám problém s odpojování Magic mouse. Baterie v pohodě, zkoušel jsem vyměnit i za nové, odpojuje se třeba každé dvě minuty, nemá to žádné pravidlo.Poté už se sama nepřipojí, musím připojit ručně. Resetoval jsem BT a celý Macbook a pořád se to opakuje.
Stalo se to někomu, máte s tím zkušenosti?
Myš mám cca 3 roky, může to být vadný BT modul, ale zase si říkám, myš nebyla úplně levná.
Děkuji za Vaši pomoc.

cinges
Příspěvky: 303
Registrován: 09 kvě 2017 16:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Magic mouse - problém s připojením

Příspěvek od cinges » 30 říj 2019 08:20

Ja som s tym mal v poslednej dobe dost vyrazne problemy, nesla sa mi ani pripojit skor.. co som sa docital, problem bol s wifi. Zevraj to rusilo signal, ked som wifi vypol, tak to slo normalne.. Ale pride mi to ako uplny nezmysel, lebo predtym som ziadne problemy nemal, aj s wifi.. Samozrejme moze to byt sposobene aj inym routrom.. Alebo aktualizaciou.. bohvie..
www.cinges.net
MacBook Pro 16" 2022,iPad Pro 12.9 2018 256gb,iPhone 13,Apple Watch 6 44mm,Airpods Pro

Oskar Blecha
Příspěvky: 2
Registrován: 30 říj 2019 07:53

Re: Magic mouse - problém s připojením

Příspěvek od Oskar Blecha » 30 říj 2019 20:13

Bohužel to dělá na jakékoli wifi a i když jsem připojen přes data. Teď už to zase půl dne nedělá, prostě nejhorší závada :shock:

-grizzly-
Příspěvky: 22
Registrován: 01 říj 2015 09:50

Re: Magic mouse - problém s připojením

Příspěvek od -grizzly- » 04 lis 2019 11:21

Je to Magic Mouse1 (na AA baterie) nebo Magic Mouse2 (dobíjení lightningem)?

MaHa
Příspěvky: 126
Registrován: 30 kvě 2012 22:40
Bydliště: Hrušovany u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Magic mouse - problém s připojením

Příspěvek od MaHa » 08 lis 2019 13:33

Mám úplně ten stejný problém. V mém případě se jedná o Magic Mouse1. Někdy se po odpojení připojí sama při kliku, ale někdy ne musím ji vypnout nebo zapnout případně kliknout na ikonu bluetooth a dát připojit.

Bodie19
Příspěvky: 1
Registrován: 07 zář 2020 08:11

Re: Magic mouse - problém s připojením

Příspěvek od Bodie19 » 07 zář 2020 08:14

Mám stejný problém MM2, přišel prosím někdo na to v čem je tedy problém?

Odpovědět