zachrana dat z mrtvého iphonu

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
nikeid
Příspěvky: 12
Registrován: 08 črc 2016 12:59

zachrana dat z mrtvého iphonu

Příspěvek od nikeid » 25 bře 2020 09:27

Ahojte,
přítelkyni se nějak porouchal iP SE. Fungoval x let a před pár dny se vypnul a od té doby nejde zapnout, je zaseknutý na apple logu, případně se sám opakovaně restartuje. iTunes registruje, že je k němu "něco" připojeno, při pokusu o aktualizaci SW ale tato neproběhla (vyhodilo to chybu), dále to nabízí už jen obnovu. To by bylo OK, kdyby přítelkyně neměla nějaké nezálohované fotky, které by ráda zachránila. Volal jsem do nějakého apple servisu, kde mi řekli, že pokud iP ani nenaběhne, tak to je marný boj a téměř určitě to nepůjde. Na nějakém webu, který se zabývá záchranou dat obecně, dávají cenu 3-8 tis. a úspěšnost záchrany 10-30 %.

Všude na mě ještě vyskakuje aplikace dr.fone - je asi blbost zkoušet si ji stáhnout a třeba i zaplatit a zachránit to přes ni sám, co? Když to dost možná nesvede ani specializovaná firma za x tisíc.

Díky,
Martin

cinges
Příspěvky: 303
Registrován: 09 kvě 2017 16:24
Kontaktovat uživatele:

Re: zachrana dat z mrtvého iphonu

Příspěvek od cinges » 25 bře 2020 09:45

skus toto: https://www.youtube.com/watch?v=9ve7OD44hmo

"Jak záchránit iPhone s iMyFone Fixppo"
www.cinges.net
MacBook Pro 16" 2022,iPad Pro 12.9 2018 256gb,iPhone 13,Apple Watch 6 44mm,Airpods Pro

Odpovědět