Doplnkova aplikace v iTunes na macOS Mojave

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
kppm
Příspěvky: 70
Registrován: 30 črc 2012 21:28

Doplnkova aplikace v iTunes na macOS Mojave

Příspěvek od kppm » 18 zář 2020 00:23

kterou si system vyzadana pri upgradu iOS 14, mi zrusila high end prehravac Pure Music.

Nevite, jake soubory se aktualizuji instalaci teto doplnkove utility?
Mozna bys se daly vratit na predchozi verze, ktere bych vzal z Time Machine.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Doplnkova aplikace v iTunes na macOS Mojave

Příspěvek od rony » 18 zář 2020 15:12

asi uz to bola stara app, ktoru ani pri obnove by si nespustil. Novy system uz nepodporuje, producent tej app musi prekompilovat a vydat.

konieckoncov predosly macos ta pri jej spustani musel neustale otravovat, ze je to old app, ze bacha...
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

kppm
Příspěvky: 70
Registrován: 30 črc 2012 21:28

Re: Doplnkova aplikace v iTunes na macOS Mojave

Příspěvek od kppm » 19 zář 2020 16:44

Dekuji za odpoved. Je to stara apka - respektive vyvojar doposud nebyl schopen prijit na zpusob, jak v Cataline zajistit plnohodnotny integer mode pro reprodukci zvuku, tak neni jeste pro Catalinu optimalizovana. Ale nemate pravdu v tom, ze by nesla provozovat na Mojave a starsich OS, protoze tam pred aktualizaci doplnkove utility (potrebne pro aktualizaci na iOS 14) sla. Jinak uz jsem nasel, co se pri instalaci teto utility aktualizuje. Vratil jsem z Time Machine predchozi verze a opet si s Pure Music uzivam dokonalou reprodukci zvuku.

Odpovědět