Webový odkaz v mailu se nezobrazí

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Webový odkaz v mailu se nezobrazí

Příspěvek od Jirka_S » 18 lis 2020 11:04

Asi hloupý dotaz, ale nějak na to nemůžu přijít: žena používá v iP 7 v nativní aplikaci Mail několik poštovních účtů, mj. i seznam.cz. Stává se jí však, že místo webového odkazu odeslaného na tuto adresu se jí v mobilu ukáže "Tuto zprávu nelze zobrazit, protože její formát nelze dekódovat...". Odesílá to z jejího icloud pošt. účtu, ale zkoušel jsem i jiné.
V Macu se jí v appce Mail ve stejném seznam.cz poštovním účtu totéž zobrazuje korektně. Když to pošle mně, taky OK. Dříve jí to šlo i v tom jejím iP. Hard restart proveden, software tel. aktuální. Nějaký nápad?

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Webový odkaz v mailu se nezobrazí

Příspěvek od Jirka_S » 20 lis 2020 19:31

Up?

Josef F.
Příspěvky: 193
Registrován: 04 zář 2014 13:01

Re: Webový odkaz v mailu se nezobrazí

Příspěvek od Josef F. » 21 lis 2020 10:36

Zkusil bych ještě odebrat ten účet/účty z telefonu a potom znovu přidat.

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Webový odkaz v mailu se nezobrazí

Příspěvek od Jirka_S » 21 lis 2020 15:15

Zdá se, že je vyřešeno.
Žena používala z nějakého (mně neznámého) důvodu prohlížeč od Seznamu a problém se objevoval při sdílení webových stránek mejlem. Přemluvil jsem ji na Safari a problém zmizel. Jak prosté. :)

Odpovědět