Aplikace watch padá

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
luckace58
Příspěvky: 3
Registrován: 05 pro 2014 12:10

Aplikace watch padá

Příspěvek od luckace58 » 21 říj 2020 18:54

Pěkný den, prosím o radu s aplikaci Watch. Ve chvíli kdy jsem odešla z domu (z Wi-Fi) se mi AW SE odpojili a aplikace Watch nelze zapnout. Kliknu na ni a ve vteřině spadne. Mám iPhone 11. Jakmile jsem přišla na Wi-Fi, tak mi na AW opět nabehlo počasí. Telefon i AW jsem několikrát restartovala, všechny aplikace jsem v obou zařízení vypla a nepomohlo.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace watch padá

Příspěvek od rony » 21 říj 2020 19:47

odhlasit Apple iD v telefone a znovu prihlasit.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

luckace58
Příspěvky: 3
Registrován: 05 pro 2014 12:10

Re: Aplikace watch padá

Příspěvek od luckace58 » 21 říj 2020 20:01

rony píše:
21 říj 2020 19:47
odhlasit Apple iD v telefone a znovu prihlasit.
Tak jsem to zkusila. Po přihlášení zpět mi AW hodily normálně kód, iPhone ho přijal, ale aplikace Watch stále pada. :(

Kla
Příspěvky: 4
Registrován: 24 lis 2020 12:41

Re: Aplikace watch padá

Příspěvek od Kla » 24 lis 2020 12:45

Jak jste to vyřešila?
Totéž se teď stává mně. Navíc aplikace Watch nejde smazat, ani odložit, abych ji mohla nainstalovat znovu. Po resetu hodinek je teď ani nemůžu používat, protože je z mobilu bez aplikace nenastavím. Dnes hodinový hovor s podpororu Apple, ale zatím bez výsledku.

valpat
Příspěvky: 4
Registrován: 25 lis 2020 19:55

Re: Aplikace watch padá

Příspěvek od valpat » 25 lis 2020 20:11

Dobrý den, mám úplně stejný problém. Nevím co s tím.... Co Vám poradila Apple podpora ?
Já jsem zkoušel iPhone dát do továrního nastavení .. nahrát zpět zálohu a stále to nefunguje .. taktéž aplikaci nejde odstranit .. takže mám doma akorát hezké těžítko za 8K :x

Kla
Příspěvky: 4
Registrován: 24 lis 2020 12:41

Re: Aplikace watch padá

Příspěvek od Kla » 26 lis 2020 20:17

Podpora mi radila běžné věci, které jsem přirozeně vyzkoušela, než jsem je volala - restartovat mobil i hodinky, vymazat...
No, nevěděli si rady, nechali si ode mě poslat technické informace a odesílali je kamsi výše postaveným Apple technikům. Pán říkal, že mi dá vědět, až bude něco nového (uplynuly tři dny a zatím nic).
Nakonec řekl, že už kdesi ve světě podobný problém někdo hlásil. Tak jsem se zaradovala, že když už o tom vědí, budou to briskně řešit.
Tři dny a já mám taky jen to těžítko.
Zkuste to taky nahlásit, ať sebou hoděj :)

valpat
Příspěvky: 4
Registrován: 25 lis 2020 19:55

Re: Aplikace watch padá

Příspěvek od valpat » 27 lis 2020 06:16

Děkuji za info.
Já jsem si právě na pondělí zprostředkoval skrz support aplikaci hovor se supportem .. tak jsem zvědavý .. Taky jsem tyto věci zkoušel a bez výsledku ... Nutno říct, že v úplném továrním nastavení aplikace funguje .. po obnovení zálohy se situace opakuje .. Ale samozřejmě nejsem ochotný přijít o veškerá data telefonu kvůli jejich softwarové chybě ..
Jak píšete .. když jsem tuto chybu hledal .. tak se objevuje mnoha uživatelům .. nutno říct, že ji popisují už pár měsíců zpět .. Tak se snad taky dočkáme rychlé opravy .. :)

Jinak Apple support je předpokládám v angličtině .. nebo se jedná o hovor v češtině ? Děkuji :)

Kla
Příspěvky: 4
Registrován: 24 lis 2020 12:41

Re: Aplikace watch padá

Příspěvek od Kla » 27 lis 2020 11:46

Podpora volala z irského čísla, ale anglicky mluvil jen automat (myslím), lidé byli Češi.
Docela jsem zvědavá, kam to do pondělí pokročí. Když budete mít náladu a dáte vědět, co od nich zjistíte nového, budete hodný.
Pěkný víkend (aniž vás budou nějaké hodinky honit k výkonům a péči o zdraví).

valpat
Příspěvky: 4
Registrován: 25 lis 2020 19:55

Re: Aplikace watch padá

Příspěvek od valpat » 30 lis 2020 20:59

Dobrý večer,
dnes jsem měl call s Apple supportem. Hovor probíhal velice podobně jako ten Váš, dle popisu co jste posílala. Restartování zařízení, odeslání diagnostiky .. vymazání nastavení .. atd ..

Konečné doporučení bylo dát iphone do továrního nastavení .. nastavit hodinky (aplikace funguje po továrním nastavení pokud neobnovíte zálohu) .. vyzkoušet 2 dny zda to funguje .. Pokud ano zkusit nahrát zálohu a zkusit znovu .. Pokud by to pořád nešlo, volat znovu podporu s tím, že bude případ předán nějakému vyššímu supportu. Podle mě to fungovat nebude, protože se zdá, že se jedná o softwarovou chybu, které se propsala i do záloh .. :roll:

Jak se situace vyvíjí u Vás ? Už Vás někdo kontaktoval s dalším postupem? Děkuji :)

Kla
Příspěvky: 4
Registrován: 24 lis 2020 12:41

Re: Aplikace watch padá

Příspěvek od Kla » 04 pro 2020 10:37

Moc děkuju za informace. Zvláštní, že se pořád nic neděje.
Nikdo z podpory se mi neozval a mě to celé tak otrávilo, že jsem šla drahé těžítko vrátit (do 14 dnů od nákupu, což taky rozhodně nebylo jednoduché - Datart).
Nicméně mi v mobilu trčí aplikace Watch, tak čekám na nějakou aktualizaci, abych se jí zbavila.
Ještě jsem si vzpomněla, že se podpora divila, že mám v mobilu (XR) os pouze 14.2 a nenabízí se mi novější 14.21. Možná v něm bude řešení. Ale kdy?
Přeju pěkný den.

brazdik
Příspěvky: 1
Registrován: 29 pro 2020 11:43

Re: Aplikace watch padá

Příspěvek od brazdik » 29 pro 2020 11:50

Dobrý den,
mám stejný problém. Volal jsem taky apple podporu, ale ten pán mi nedokázal příliš poradit. Divil se, že aplikace Watch na iphonu nejde smazat. Nakonec mi poradil dát hodinky i iphone do továrního nastavení. Hodinky jsou nové, u nich mi to nevadí, ale u iphonu se mi do toho příliš nechce. Zvlášt když tady čtu, že to stejně nepomůže. Nevím, jak dál. Máte někdo řešení?

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace watch padá

Příspěvek od rony » 29 pro 2020 12:47

vsak mas stale zalohu telefonu nie?

kedykolvek obnovis.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

lukysynek
Příspěvky: 1
Registrován: 30 pro 2020 19:07

Re: Aplikace watch padá

Příspěvek od lukysynek » 30 pro 2020 19:08

Zdravím, ten samý problém. Iphone XS, OS aktualizovaný na nejnovější. Aplikace watch padá, hodinky se nespárují. Někdo radu, co s tím ?

valpat
Příspěvky: 4
Registrován: 25 lis 2020 19:55

Re: Aplikace watch padá

Příspěvek od valpat » 31 pro 2020 10:48

Dobrý den všem,

danou situaci jsem řešil 2x s Apple Supportem a bez výsledku .. O problému se údajně ví .. pracuje se na opravě ale nikdo Vám neřekne kdy to bude opraveno .. Nutné říct, že už stihla vyjít aktualizace 14.3 pro iPhone a problém nebyl opraven.

Bohužel se tento problém propsal do záloh .. Takže obnovení je naprosto k ničemu protože si tam ten problém natáhnu zpět .. Na různých apple diskuzích jsou různé způsoby jak to opravit ale mě osobně nic z toho nefungovalo ..

Bohužel i o po hovorech s Apple Supportem existují momentálně 2 řešení .. Nutné říct, že mi to doporučili právě slečny/paní z Apple Supportu.
1. Čekat až to bude opraveno (Nikdo vám neřekne kdy to bude)
2. Tovární nastavení bez obnovení záloh (Řešení ala zahoďte všechny svoje data a začněte znovu ..)
Možné řešení 3 .. Pokud jdou hodinky vrátit .. tak je vrátit .. dokud nebude situace opravena ..

V mém případě situace trvá už víc jak měsíc a stále to není opraveno .. Bohužel se chystám na vyřešení pomocí kroku 2 .. i když mi to přijde jako nejhorší možné řešení .. a to ,že to je rada od oficiálního Apple Supportu mi přijde přinejmenším úsměvná .. Navíc dokud nebude chyba opravena .. nikdo Vám nezaručí, že se to nestane znovu ..

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Aplikace watch padá

Příspěvek od mberdych » 31 pro 2020 13:21

K tomu restore telefon bez obnovení zálohy. Přijde mi, že už to není takový problém, jen opruz.

Sms jsou na iCloud, fotky také, fakticky jde hlavně o nastavení a data v některých aplikacích, které neumí zálohu na iCloud.

Odpovědět