Připojení k FTP

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Uživatelský avatar
pekros
Příspěvky: 173
Registrován: 15 črc 2012 20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojení k FTP

Příspěvek od pekros » 24 úno 2013 10:21

Chalani dostanu se k FTP přes patchfinder?

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Připojení k FTP

Příspěvek od tlacenka » 24 úno 2013 10:50

menu "jdi" a uplne dole sekce... alias CMD K

Uživatelský avatar
pekros
Příspěvky: 173
Registrován: 15 črc 2012 20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojení k FTP

Příspěvek od pekros » 24 úno 2013 14:37

jop, děkuji :)

mbrazdil
Příspěvky: 9
Registrován: 02 pro 2013 16:56

Re: Připojení k FTP

Příspěvek od mbrazdil » 19 led 2021 16:51

Zdravím Vás,

ať nezakládáno nové vlákno, připíchnu to sem.
Koupil jsem si MacBook. Mám je cca. 14 dní a postupně se s ním sžívám. Aktuálně zkouším přes finder se připojit na FTP, kde mám web. Jdu přes připojit k serveru, vyskočí mi dialogové okno, kde zadám ftp://site.com/. Klepnu připojit, vyskočí další dialogové okno, kde zadám přihlašovací údaje. Opět odklepnu připojit. Vyskočí na mě hláška "Při připojování k serveru "site.com" se vyskytly potíže. Sdílená složka na serveru neexistuje. Zkontrolujte název sdílené položky a zkuste to znova." Tady vždy skončím. Co dělám špatně? Přihlašovací údaje jsou 100% dobře, jen mi to Finder nějak nebere či co. Poradí někdo co s tím?

Odpovědět