Výpadky spojení Bluetooth iPhone a Airpods

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
blackdoom
Příspěvky: 2
Registrován: 25 kvě 2018 10:30

Výpadky spojení Bluetooth iPhone a Airpods

Příspěvek od blackdoom » 10 srp 2018 12:30

Zdravím, mám Airpody asi 2 týdny. Od začátku se mi jednou nebo dvakrát za den stane, že mi začne jakoby haprovat spojení BT a hudba se začne zadrhávat a přerušovat, po cca půl minutě se vše vrátí do normálu. Abych vysvětlil, po dobu výpadků (půl sec - 2 sec) hudba jakoby jede dál, tzn přeruší na 2 sekundy, tak hudba se přeruší třeba 2:15 a jakmile se zase ozve, tak jede ve stavu 2:17. Koupeny v iStyle, dal jsem je na reklamaci, protože kamarádi co je mají tvrdili, že by se to stávat nemělo, na reklamaci se vada samozřejmě neprojevila a nemám ani možnost, jak dokázat, že mě se to děje. Prodavač mě doporučil obnovení přes DFU a nebo pak počkat na iOS 11. Stalo se to už někomu, kdo Airpody má, případně jak to vyřešil?
více: chung cư sun láng hạ, chung cư brg park residence, chung cư sun láng hạ
Děkuji předem
Naposledy upravil(a) blackdoom dne 15 srp 2018 10:54, celkem upraveno 1 x.

PK1
Příspěvky: 51
Registrován: 01 pro 2014 00:00

Re: Výpadky spojení Bluetooth iPhone a Airpods

Příspěvek od PK1 » 11 srp 2018 09:33

A nestava sa ti to vzdy na tom istom mieste? Ja ked idem z prace, tak vzdy na tom istom mieste sa mi hudba sekne na chvilku. Je to pred hotelom Hiltom v Prahe na parkovisku. Nieco tam ten signal rusi. Je to len asi na useku +- 5 metrov. To moze byt aj tvoj pripad.

Odpovědět