Applecare + iPhone z ČR

Vše co se týká záručních i pozáručních oprav Apple produktů.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, Streeter, emkei, RadimSvidrnoch, Macforum_Admin

Odpovědět
honza.svasek
Kontaktovat uživatele:

Applecare + iPhone z ČR

Příspěvek od honza.svasek » 18 zář 2018 19:25

Ahoj, mám dotaz k Apple Care. Jak rostou postupně ceny iPhone, chtěl bych ho mít pojištěn...máte někdo zkušenosti s Apple Care? Co tato záruka kryje? Je možné nějakou dobu po nákupu v CZ si koupit Apple care např. v DE?

Díky
Nejsem jen sarkastický...taky spím.

Brozik
Kontaktovat uživatele:

Re: Applecare + iPhone z ČR

Příspěvek od Brozik » 18 zář 2018 22:00

Jasný, všechno jde zcela bez problémů. Mám ho například na iPhonu X a již jednou jsem ho uplatnil. Koupit lze on-line po celém světě (jde akorát o rozdíl v DPH), uplatit ho pak můžeš i u nás, například v Českém servise.

Mám v plánu, že na iPhone XS Max ho opět pořídím. Mrkni na kompletní návod a rady v iPure článku https://ipure.cz/archiv/magazin/jak-na-nakup-applecare/
Zakladatel a šéfredaktor iPure.cz. Milovník nakousnutých jablek všeho druhu.

noba

Příspěvek od noba » 14 říj 2018 08:04

Zdravím,
plánuji nákup Xs a rád bych si k němu pořídil AppleCare. Přečetl jsem si výše zmíněný článek a jen mi není jasné toto: "...pokud jste jej koupili u autorizovaného partnera a jste ve lhůtě do 60 dnů ode dne nákupu..." Je to opravdu tak důležité, kde byl iPhone koupen? Jde nějak zjistit jaký prodejce je autorizovaný partner? Pokud bych si např. na heurece vybral prodejce nebo i některého z našich operátorů, který prodává iPhone nejlevněji, tak je šance, že k němu AppleCare nedokoupím? A 60 dnů od nákupu nemá s aktivací iPhonu nic společného?
Děkuji za vyjasnění

krupica.mirek

Příspěvek od krupica.mirek » 22 říj 2018 07:56

Já se na to včera schválně v iStylu v Brně ptal. I když si to pořídím třeba z US, tak službu AppleCare+ u nás i tak údajně nelze využít. Nejblíže však zmíněné Drážďany. Má s tím někdo více zkušeností? Článek je super. Jde mi o to, aby jsem neplatil 4 tisíce jen za prodlouženou záruku. K tomu vlastně slouží AppleCare protection(Německo).

kecinzer

Příspěvek od kecinzer » 09 lis 2018 06:53

Tohle my mě tedy také zajímalo. Plánuji si AppleCare+ pořidit, ale jestli budu muset kvůli opravám jezdit do zahraničí se mi moc nelíbí. Mám ve městě Český Servis.
https://www.ceskyservis.cz/sluzby/servi ... zby/apple/

záruční a pozáruční servis včetně AppleCare Protection Plan a AppleCare+ (pouze bezplatné incidenty AC+)
MacBookPro 15" mid 2014: i7-4870HQ | GeForce GT 750M 2GB | 16GB RAM | 500GB SSD | 2x HP E433 iPhone XR 64GB | productRED Apple Watch Series 3 | 42mm | silver iPad 2018 9,7" 128GB | space gray | Smart cover Apple TV 4.gen | 32GB AirPods

Odpovědět