Začínám s iPadem

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Ontarios
Příspěvky: 7
Registrován: 05 pro 2019 08:02

Začínám s iPadem

Příspěvek od Ontarios » 06 pro 2019 13:16

Opět si dovoluji Vás oslovit.

Dnes se chystám zakoupit iPad Air 10,5 256 GB, Magic Keyboard, Apple Pencil a nějaký obal.

Mohli byste mi doporučit nějaké stránky v češtině, kde bych se dozvěděl, jak vůbec iPad spustit, jak se kde dělá to Apple ID, jak a kde zprovoznit Pencil, keyboard...no. Moc díky, pokud mi něco pošlete.

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Začínám s iPadem

Příspěvek od Mironet » 06 pro 2019 13:26

Já bych asi poradil především číst pokyny na displeji (pro mnoho lidí nepřekonatelný problém). K iPadům se návody nepřikládají a je to tak dobře. Steve Jobs by nejspíš řekl, že pokud výrobek potřebuje návod, je špatně navržený. K pokročilejším věcem se dá v iBooks stáhnout kniha o iPadu přímo od Applu. Pokud by byly z nějakého důvodu problém i základy, napsat "začínáme s iPadem" do Googlu asi zvládnete...

Pokud by byl konkrétní problém, rádi pomůžeme zde.

Ontarios
Příspěvky: 7
Registrován: 05 pro 2019 08:02

Re: Začínám s iPadem

Příspěvek od Ontarios » 06 pro 2019 13:33

Moc díky, snad nebude tedy třeba se ozvat, ale je dobré vědomí, že se mám kam obrátit.

lipon
Příspěvky: 1616
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: Začínám s iPadem

Příspěvek od lipon » 06 pro 2019 14:13

Existují i příručky pro začátečníky, přímo na stránkách Apple

Ontarios
Příspěvky: 7
Registrován: 05 pro 2019 08:02

Re: Začínám s iPadem

Příspěvek od Ontarios » 06 pro 2019 16:01

Ano, to je skvělé.

Odpovědět