Funkce nerušit neztlumí zvukové notifikace

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
MaHa
Příspěvky: 126
Registrován: 30 kvě 2012 22:40
Bydliště: Hrušovany u Brna
Kontaktovat uživatele:

Funkce nerušit neztlumí zvukové notifikace

Příspěvek od MaHa » 07 dub 2020 15:40

Rád bych se zeptal jak správně funguje funkce "Nerušit" na macOS. Potřebuji nějak dosáhnout toho aby mi nechodili notifikace pokud se potřebuji soustředit na nějaké práci nebo pokud třeba nahrávám obrazovku. Pokud tuto funkci zapnu, tak mi přestanou chodit vizuální notifikace, ale zvukové notifikace se nevypnou. Prosím kde mohu co špatně nastaveno že se to takto chová?

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Funkce nerušit neztlumí zvukové notifikace

Příspěvek od Mironet » 07 dub 2020 20:19

To je zvláštní. V nastavení je to napsané celkem jasně. O jaké aplikace se konkrétně jedná?
Mě zase třeba vadí, že před pár dny vypuštěnému oficiálnímu Messengeru při nové zprávě jednou poskočí ikona v docku, což je hezké, ale režim Nerušit takhle věc ignoruje a ruší to teda dost...
Přílohy
Snímek obrazovky 2020-04-07 v 21.15.42.png

MaHa
Příspěvky: 126
Registrován: 30 kvě 2012 22:40
Bydliště: Hrušovany u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Funkce nerušit neztlumí zvukové notifikace

Příspěvek od MaHa » 07 dub 2020 20:31

Konkrétně to mám vysledované v aplikaci Outlook a Webex Teams, protože tam mám napojených hodně emailových schránek a ve Webex Teams hodně kontaktů a Space, takže to je zde nejvíce vidět.

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Funkce nerušit neztlumí zvukové notifikace

Příspěvek od Mironet » 07 dub 2020 20:37

A ostatní, třeba systémové, to nastavení respektují?

Odpovědět