Rychle vybíjení AirPods

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Uživatelský avatar
Caanigia
Příspěvky: 432
Registrován: 03 srp 2012 00:08

Rychle vybíjení AirPods

Příspěvek od Caanigia » 21 říj 2020 06:33

Zdravím,
mám AP 1.gen. a mám problém s jejich vybijením. Nebo takhle když poslouchám doma, vydrzi 3 i 4 hodiny v kuse (měřeno stopkamy), když je vytahnu na běhání tak tuhle po cca 1,5hod od nasazení po dobehnutí sem byl na 8 procentech už, včera zhruba hodina běhu a byl jsem na 35procentech.

Nevíte čím muže být takový rozdíl? Úplně laicky, nemůže to být tím že sluchátka jdou dohledat přes Najít a při pohybu venku se vybiji rychleji kvůli poloze kdežto doma se poloha tolik nemění? Nebo že doma mám v blízkosti krabicku? Ale to si nemyslím
Macbook Air mid 13
iPhone XS
Apple Watch 5
Airpods


† Macbook Air mid 09 † Mac Mini mid 10 † Macbook Pro mid 10 † iMac mid 11
† iPhone 3G, 4, 4s, 5, 5s, 6+, 6s, 7, X † iPad 1 † iPad Mini 2 † iPods † Time Capsule mid 13
† Watch 3, 4

Odpovědět