Přemapování klávesnice

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Jakub88
Příspěvky: 6
Registrován: 27 úno 2021 20:18

Přemapování klávesnice

Příspěvek od Jakub88 » 27 úno 2021 20:39

Ahoj, mám k Macu M1 připojenou bezdrátovou klávesnici od Logitechu, které bych se nerad zbavil, mám ji dlouho a mám ji rád. Koupil jsem nálepky a "zmakovatěl" jsem si ji, doplnil si Mac OS symboly. Vše by bylo ok, ale jeden problém tu je, dvě klávesy, viz přiložený obrázek, mám přehozené. Dá se s tím něco udělat? Prolezl jsem OS, ale žádné nastavení nenašel. Díky za pomoc.
Přílohy
IMG_20210227_195207.png

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3633
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Přemapování klávesnice

Příspěvek od rony » 27 úno 2021 21:23

pokial si pamatam, macos sa pri pripojenimnovej klavesnice pyta na klavesy.

taky test ake rozlozenie mas, hovor, ze stlac druhy klaves zlava a taketo veci.
to by mozno pomohlo
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Jakub88
Příspěvky: 6
Registrován: 27 úno 2021 20:18

Re: Přemapování klávesnice

Příspěvek od Jakub88 » 27 úno 2021 21:44

Jo, to mi poprvé při připojení klávesnice vyhodil, to jsme prošel a furt nic :/ Teď se ten dialog snažím nějak vyvolat, ale nedaří se mi to. Zkusil jsem klávesnici v softu od Logitchu odebrat a zase přidat, ale už se mi to nezobrazilo.

Odpovědět