Iwacht. Mapy,slovníku,kroky,sport

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, Streeter, dandas, zmiy, MichalM.Mac, Renik, emkei

Odpovědět
pixlla
Příspěvky: 3
Registrován: 30 kvě 2021 06:35

Iwacht. Mapy,slovníku,kroky,sport

Příspěvek od pixlla » 22 črc 2021 12:01

Jakou by jsi doporučil aplikaci na běhání kolo či plavání pro Apple iWatch Aby fungovala nejlépe nezávisle na iPhonu. (Zdarma anebo jednorazova platba)

Hledám aplikaci která zaznamenává kroky kilometrech a ukazuje denní týdenní ,mesicni roční ,statistiky a není na bázi placení Měsíčního subscription. A nejlépe je zdarma a nebo jednorázová platba a aby fungovala na Apple Watch. V applikaci Apple health vidím pouze průměrné kroky. Možná jsem tu statistiku jen nenašel?

Používáš nějakou aplikaci na apple iwacht, která přeloží z češtiny do jiného jazyka pomocí diktování máš nějaké doporučení? (Zdarma anebo jednorazova platba) nejlépe on offline

Hledám mapy které by fungovaly offline i na Apple Iwatch nejlépe bez iPhonu aby nevybijely batterii u telefonu Jakou by si doporučíl. (Zdarma anebo jednorazova platba)

Jakou by jsi doporučil aplikace na habits ci todo list případně jestli nějakou používáš? A nejlépe fungovala s Apple Watch. (Zdarma anebo jednorazova platba)

lipon
Příspěvky: 1499
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: Iwacht. Mapy,slovníku,kroky,sport

Příspěvek od lipon » 23 črc 2021 08:17

kroky - podívej se třeba na StepsApp Pedometer, základní verze free, Pro verze za jednorázový poplatek; statistiky to má max. měsíční

Odpovědět