Jak fungují soutěže?

V této sekci pro Vás připravujeme nejrůznější soutěže a jiné zábavné aktivity

Moderátoři: Alisczech, Streeter, RadimSvidrnoch, Macforum_Admin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Alisczech
Administrátor
Příspěvky: 1703
Registrován: 11 črc 2012 14:34
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Jak fungují soutěže?

Příspěvek od Alisczech » 15 říj 2013 12:34

Proč?
Sekci soutěží jsme založili, abychom odměnili aktivní uživatele a pobavili Vás všechny. Ve spolupráci s partnery se budeme snažit připravovat soutěže o zajímavé ceny.

Kdo může založit soutěž?
Soutěže mohou zakládat pouze administrátoři. To ovšem neznamená, že pokud máte dobrý nápad na soutěž nebo třeba produkt (cenu do soutěže), že jste mimo hru. Stačí nám napsat na admin@macforum.cz a každá iniciativa je vítána.

Kdo může soutěžit?
Soutěžit mohou všichni registrovaní uživatelé Macfora. Abychom vše zjednodušili a nemuseli jste u každé soutěže vypisovat osobní a kontaktní údaje, použijeme v soutěži informace z registračního formuláře. Samozřejmě tyto informace nebudou poskytnuty třetí straně a to ani partnerům soutěží. Pokud ještě nejste registrováni, můžete tak bezplatně a během několika minut udělat na http://macforum.cz/ucp.php?mode=register

Jak soutěžit?
Stačí sledovat sekci soutěží a jakmile je soutěž vyhlášena, tak se jí zúčastnit formou příspěvku v příslušném soutěžním vláknu.
 Certified Trainer, ACE, fotograf a žurnalista
http://jbrezina.cz http://ilumio.cz http://4foto.cz http://fripito.com

camike
Příspěvky: 3
Registrován: 17 říj 2018 07:49

Re: Jak fungují soutěže?

Příspěvek od camike » 09 led 2019 05:23

Your article is very useful, the content is also very good, I have read a lot of articles, but for your article it left me a deep impression, thank you for sharing it to the readers.
temple run

Odpovědět